Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Kolagen natywny - najnowsze osiągnięcie światowej kosmetologii

Za jeden z największych fenomenów innowacyjnej, klasowej marki Colway, uznaje się stosowanie wysokojakościowych, unikalnych składników oraz opracowanie kolagenu naturalnego o doskonałym stopniu wchłanialności. Te właśnie elementy pozwoliły na zdobycie zaufania dziesiątek tysięcy osób na całym świecie, wprowadzając markę do grona najznamienitszych producentów kosmetyków najwyższej jakości. Co więcej, kolagen natywny wykorzystywany przez Colway uznaje się za komponent najnowszej generacji, który pozwala na osiąganie jeszcze lepszych efektów. Oparty i ekstrahowany na kolagenie rybim pozwala na skuteczne uderzenie w przyczynę starzenia się skóry i powstawanie zmarszczek - ubytek “proteiny młodości”.

Helisy kolagenu rybiego - co to oznacza dla naszej skóry?

Prawdziwa innowacja wersji natywnej leży w jej specyficznej budowie. Otóż ten rodzaj kolagenu izolowany jest ze skór rybich na molekularnym etapie jego rozwoju, w postaci helis. Dzięki takiej konstrukcji cząsteczek cechujących się transdermalnością substancja czynna jest wysoce wchłaniana, a ich budowa strukturalna jest niemal identyczna jak kolagenu ludzkiego. Wnikanie w głębsze warstwy skóry pozwala zatem osiągnąć doskonały efekt, jeszcze do niedawna zupełnie nieznany. Kolagen rybi opracowany przez polskich biochemików, na stałe wpisał się do kanonu pielęgnacji najwyższej klasy. Stosowany w kremach i emulsjach zapewnia doskonały stopień regeneracji cery, wypłycania zmarszczek oraz wzmocnieia nawilżenia i jędrności. Kompozycje kolagenu natywnego GOLD, DNA czy PURE wzbogacone o specjalnie dobrane składniki tworzą zatem unikalny produkt, który docenili posiadacze nawet najbardziej wymagającej skóry.

Kolagen natywny GOLD - czym charakteryzuje się ten bestsellerowy kosmetyk?

Jednym z głównych celów klasowych, skutecznych kosmetyków do specjalnej pielęgnacji, jest zastosowanie takich elementów, które ze zwielokrotnioną siłą uderzą w źródło problemu. Badacze słusznie ocenili, że składniki pochodzenia organicznego wykażą się wysoką przyswajalnością oraz realnym działaniem, a wzmocnione w innowacyjne osiągnięcia biochemii pozwolą wesprzeć starania o piękną cerę jak nigdy dotąd. Kolagen natywny GOLD stworzono zatem bazując na najwyższej jakości “proteinie młodości”, a także na:

  • nano złocie koloidalnym o działaniu naprawczym, regeneracyjnym, usuwającym toksyny i stymulujących proces oczyszczania
  • nano srebrze koloidanym rozumianym jako silny środek przeciwzapalny, antybakteryjny oraz wspomagający walkę z trądzikiem, ranami, oparzeniami bądź podrażnieniami
  • kwasie azelainowym, laktoferynie, chitozanie i retinolu działającymi łagodząco na zmiany trądzikowe, przebarwienia, procesy zapalne, wspomagającym nawilżenie, regenerację oraz odnowę komórek skóry.

Kolagen natywny zaproponowany w kosmetykach Colway to najwyższa klasa dermokosmetyków, będących w stanie dokonać skutecznych zmian w nawet najbardziej wymagającej skórze. Zaufaj unikalnym, profesjonalnym produktom, w których moc natury i najnowsze osiągnięcia kosmetologii skutecznie służą dziesiątkom tysięcy zadowolonym użytkownikom!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl