Opinie o Nas
Producenci
Letnia promocja

REGULAMIN OFERTY
„LETNIA PROMOCJA - SERUM DO TWARZY LUB COLAMID GRATIS”

§1
Postanowienia ogólne

  1. Organizatorem promocji jest KLAREN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 86/410, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000536215 o kapitale zakładowym w wysokości 5 000 zł, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 5213685616, REGON: 360398943, prowadząca sklep internetowy dostępnym pod adresem kosmetykikolagenowe.pl.
  2. Od dnia 14.08.2019 do odwołania oferty KLAREN Sp. z .o. oferuje klientom swojego sklepu internetowego kosmetykikolagenowe.pl darmowy produkt w postaci Suplementu diety Colamina lub Serum do twarzy w kapsułkach dla zamówień o wartości powyżej 400 zł brutto.
  3. Podczas zamówienia - w koszyku, należy wpisać w uwagach do zamówienia, który darmowy produkt został wybrany.
  4. W przypadku nie wybrania produktu gratisowego przez Klienta, produkt będzie wysyłany losowo.
  5. Oferta „LETNIA PROMOCJA - SERUM DO TWARZY LUB COLAMID GRATIS” skierowana jest do klientów sklepu internetowego kosmetykikolagenowe.pl, obsługiwanego przez KLAREN Sp. z o.o.

§2
Warunki oferty

  1. Z powyższej oferty mogą skorzystać osoby, bądź podmioty prowadzące działalność gospodarczą, które złożą zamówienie o wartości 400 zł lub większej.
  2. Promocja łączy się z innymi promocjami, bądź ofertami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl